INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA 

ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić umów sprzedaży dokonywanych w Sklepie Internetowym, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, na wskazanych poniżej warunkach; prawo odstąpienia nie dotyczy jednak:

pastedGraphic.png produktów żywnościowych, o ile ich fabryczne opakowanie zostało w jakikolwiek sposób naruszone, w szczególności przez otwarcie,

pastedGraphic.png produktów sprzedawanych w promocji, o krótkim terminie ważności.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na nasz adres niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Załącznik 2

ZWROTY

Każdy zakupiony przedmiot w naszym sklepie możesz zwrócić do 14 dni od dnia otrzymania paczki bez podawania przyczyny. Pamiętaj, odesłany produkt nie może mieć śladów użytkowania i musi znajdować się w swoim oryginalnym opakowaniu (pudełko, folia, itp.). Zwrot Twoich należności nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. 

ZWROT W KILKU KROKACH

  1. Spakuj produkty, które chcesz zwrócić.
  2. Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do przesyłki.
  3. Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanymi produktami na adres: 

Momentsby Tomasz Szwedka 

  1. Konopnickia 45, 44-180 Toszek.

 

Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem lub doręczanych do paczkomatów. 

Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi kupujący.

Formularz zwrotu pobierz

REKLAMACJE

Jeśli zdarzyło się, że otrzymany produkt z zamówienia ma wadę lub jest niezgodnym z zamówieniem, masz prawo do odesłania towaru. W przypadku uznanej reklamacji, zwrot środków otrzymasz w ciągu maksymalnie 14 dni od dnia dostarczenia paczki do naszego magazynu. Jeżeli reklamacja zostanie odrzucona, odeślemy Ci towar wraz z uzasadnieniem naszej decyzji.

REKLAMACJA W KILKU KROKACH

  1. Spakuj produkt, który chcesz zareklamować.
  2. Wypełnij formularz reklamacyjny i dołącz go do przesyłki.
  3. Wyślij do nas przesyłkę ze zwracanym produktem na adres: 

Momentsby Tomasz Szwedka 

  1. Konopnickia 45, 44-180 Toszek.

Pamiętaj, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem lub doręczanych do paczkomatów. 

Koszt odesłania produktów ponosi kupujący.

Nasz dział Reklamacyjny wyda decyzje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki reklamacyjnej. Jeśli Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zwrócimy Ci należności na konto bankowe podane w formularzu reklamacyjnym.​

Formularz reklamacyjny pobierz